Ankara Site Bina YönetimiAnkara Site Bina YönetimiAnkara Site Bina Yönetimi
7/24 Arayabilirsiniz...
info@eminolgrup.com
Çankaya/ANKARA

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri olarak Eminol Grup Ankara Site Bina Yönetimi olarak Site, apartman, bina ve iş yerinizde temizlik hizmetleri kapsamında hijyenik ortam ve sağlıklı yaşam önceliğimizdir. Temizlik hizmetlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

Toplu yaşam alanlarında temizlik hizmeti, tamamen bu işte uzman firma ve ehli kişilere bırakılmalıdır. Ortam temiz olmadığı zaman ciddi hastalıklara davetiye çıkarabilmektedir.

Dairelerden günlük çöp ve diğer evsel atıkların toplanması.
Ortak alanlarda bulunan tüm çöplerin, atıkların toplanması ve tasnifi, çöp konteynerlerinin ve mahallinin temizliğinin yapılması.

Ortak mahallerde bulunan; asansörler, merdiven ve korkuluklar, posta kutuları, girişler, bodrum kat, depo ve sığınak alanları, yağmur suyu giderleri, otoparklar, duş ve WC’ ler, çocuk oyun sahaları, yürüme yolları, genel dinlenme alanları, spor alanları, havuzlar, yönetim binası ve müştemilatı, yeşil alanlar, banklar, çöp kutuları, peyzaj alanları ve siteye ek olarak tesis edilebilecek tüm benzer sistemlerin hijyenik şartlarda temizliğinin sağlanması.
Haşerelerle (sivrisinek, karasinek, kene, böcek, fare vb.) mücadele edilmesi, yeşil alanlar, otoparklar, çatı katları, merdivenler, sığınaklar gibi tüm ortak alanların ilaçlanması.

SİTE SAKİN GİRİŞİ