Ankara Site Bina YönetimiAnkara Site Bina YönetimiAnkara Site Bina Yönetimi
7/24 Arayabilirsiniz...
info@eminolgrup.com
Çankaya/ANKARA

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik hizmetleri, özel konut ve sitelerin talepleri doğrultusunda güvenliğin sağlanması, buralarda yaşayanların huzur ve güven ortamı içinde yaşayabilmeleri için gerekli görülen denetim ve gözetim hizmetlerinin tamamı olarak ele alınmalıdır.

Özellikle, birden çok konutun yer aldığı sitelerde, konaklayan kişi sayısının fazla olmasından kaynaklı güvenlik zafiyeti oluşmaktadır. Hem alansal büyüklüğün kontrolü zorlaştırması hem de konaklayanların sayısına eklenen misafir giriş çıkışları güven ortamını olumsuz etkilemektedir. Bu durumun yaratacağı huzursuzluğu ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyulması halinde güvenlik hizmeti ile içiniz rahat bir şekilde yaşam alanlarınızı kullanabileceksiniz.

Eminol Grup Ankara Site Bina Yönetimi olarak; Koruma ve Güvenlik Hizmetleri sizlerin, değerlerinizin ve varlıklarınızın güvenliğini, gerekli önlemleri alarak korumayı amaçlamaktadır. Güvenlik anlayışı gereği fiziki ve elektronik güvenlik önlemlerinin belirlenerek alınması ve bu doğrultuda risk faktörlerini değerlendirerek, olayların oluşum aşamasından önce tespitini yaparak önlemeyi amaçlamaktadır. Ankara Site Bina Yönetimi, kurumunuza özel oluşturduğu önlemlerle ihtiyaç duyulması halinde güvenlik ihtiyacınızı uzman personelleri ile sağlayacaktır.

Tarafınıza sağlanacak olan Özel güvenlik ekibi aldığı teorik ve pratik eğitimlerle, sahip olduğu tecrübe ve duyarlı yaklaşımıyla her türlü görev ve sorumluluğu başarıyla yerine getirecek donanımda olan kişilerden oluşturulmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını ilke edinen fiziki güvenlik ekibi profesyonel yaklaşımlarıyla hukuka uygun, insan haklarını ihlal etmeden tüm güvenlik sorunlarınıza çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Güvenlik hizmetleri güler yüzlü, alanında uzman kişilerce ve uzman kurumlarca verilmektedir. Konusu gereği güvenliği sağlamakla görevli kişiler güvenilir olmalıdır. Konaklamanız sırasında ve sonrasında güven içinde olacağınız ortamlar sağlanması esas alınmıştır.

SİTE SAKİN GİRİŞİ