Ankara Site Bina YönetimiAnkara Site Bina YönetimiAnkara Site Bina Yönetimi
7/24 Arayabilirsiniz...
info@eminolgrup.com
Çankaya/ANKARA

Hakkımızda

Hakkımızda

Yaşam Alanlarında insanların beklentilerini karşılayabilmek, daha konforlu, güveni ve huzurlu hale getirmek için eğitimli kadromuzla çalışıyoruz. Toplam Kalite Yönetimi ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kullanılan insan, iş, ürün ve/veya hizmet kalite gereksinimlerinin, sistematik bir yaklaşımla ve tüm çalışanların katkıları ile sağlamaktayız.

Değişen dünya ile birlikte çok katlı binaların oluşması, bu binalarda toplu halde yaşayan insanların kullandıkları ortak alanların yönetilmesini gündeme getirmektedir. Bu durum, Sorunlarla baş başa kalan kat maliklerini, yeni ve daha gerçekçi bir yönetim anlayışını benimsemeye yönlendirmektedir.

Ankara Site Bina Yönetimi; hizmetleriyle ilkeli ve müşterilerine güven veren çalışmalar sunma çabasındadır. Ayrıca Apartman, Site, İş merkezi, Villa, Sanayi Sitesi gibi çoklu yaşam alanlarının sorunsuz yönetilmesi ve güvenlik teşkilatları ile onarım-tamirat ve temizlik hizmetlerinin görülmesi hususlarında hizmetler üretmekteyiz.

En önemlisi ve asıl olanı da insanların güven duygularını istismar etmeden, kat malikleri arasında oluşturulan güvenle; Sektörümüzde, en kaliteli hizmeti verebilmek amaç ve kararındayız.

Her işin bir ustası vardır. Püf noktasını bilen, sorunlara ve çözümlerine hâkim, deneyimli kişiler. Ankara Site Bina Yönetimi; kat malikleri ile güçlü iletişim kurabilen, onları dinleyen ve anlayan, sorunlarına kalıcı çözümler üretebilen kendi alanında usta bir kurum olarak sektörde yer almaktadır.

Yetkin kişilerle çalışmanın rahatlığı ve güvenini hissettiren , ortak kararların alınmasında objektif ve yasalara uygun görüşler sunabilecek danışmanları ile binanızdaki yaşamın konforu artacak.

Komşuluk ilişkilerinizin temelleri sağlamlaşırken apartmanınızdaki huzur ve güveni doyasıya yaşayabileceksiniz.

Binanızdan içeri girip evinizin kapısını açana kadar attığınız her adımda, temizliğin, güvenin, sükunetin ve huzurun keyfini çıkarmanız için çalışıyoruz.

Çünkü ortak yaşam alanlarını, ortak konfor alanlarına çeviriyoruz…

SİTE SAKİN GİRİŞİ